AstraZeneca Gönüllülük Takımı’na Stevie Ödülü

AstraZeneca Türkiye, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası - İç İletişim” kategorisinde ödüle layık görüldü. Uluslararası profesyonellerin ve şirketlerin değerlendirildiği, saygın iş ödülleri programının kazananları ödüllerini 20 Ekim’de Londra’da düzenlenen bir törenle alacak. 

AstraZeneca Türkiye, 74 ülkeden 3 bin 900 projenin değerlendirildiği ve dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen “Stevie International Business Awards”ta (Stevie Uluslararası İş Ödülleri) önemli bir başarıya imza attı. İnsan ve toplum için artı değer üretme isteği ve ihtiyacından yola çıkarak 2016’da “Daha İyi Bir Yaşam İçin Gönüllüyüz!” mottosuyla kurulan AstraZeneca Gönüllülük Takımı, dünya çapında tanınan profesyonellerden oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Communications or PR Campaign/Program of the Year - Internal Communications” (Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası - İç İletişim) kategorisinde Bronz Ödül’ün sahibi oldu. 

“Faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalara değer katmaya devam edeceğiz”

Gönüllülük Takımı’nın başarısını kutlayan AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı Ecz. Serkan Barış “Yarattığımız pozitif sosyal etkiden duyduğumuz gurur ve güvenle çıktığımız yolda, insan ve toplum yararına gerçekleştirdiğimiz projelerden aldığımız sonuçlar ile bu prestijli ödüle layık görülmüş olmaktan mutluluk duyuyoruz. AstraZeneca olarak yaşama değer katan ilaçları keşfetmek için bilimin sınırlarını zorlarken faaliyette olduğumuz tüm coğrafyalarda olduğu gibi Türkiye’de de topluma değer katmak için çalışmaya devam ediyoruz. “Daha İyi Bir Yaşam İçin Gönüllüyüz!” Gönüllülük Takımı’mıza ve desteklerini esirgemeyen çalışanlarımıza tüm kalbimle teşekkür ediyorum” dedi. 

Gönüllülük çalışmalarını desteklemek için kurulan AstraZeneca Gönüllülük Takımı fark yaratmanın mümkün olduğu inancıyla hareket ediyor. Takım bugüne kadar farklı sosyal sorunlar ve ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kurumsal çalışanların toplumsal fayda sunan çalışmalara dahil olmasını desteklemek amacıyla, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak birçok projeye imza attı.  

15. Stevie Uluslararası İş Ödülleri hakkında daha fazla bilgi ve kazananların tam listesi için: https://stevieawards.com/iba/2018-stevie-award-winners 

 

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya https://www.linkedin.com/company/astrazeneca/ ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan, https://www.instagram.com/astrazenecaturkiye/ ile Instagram'dan takip edebilirsiniz.